OLGA BOŃCZYK, OLGA BORYS, MIKOŁAJ KRAWCZYK I ANDRZEJ GRABOWSKI WYSTĄPIĄ W KĘTRZYŃSKIM AMFITEATRZE PODCZAS GALI PIOSENKI I MUZYKI FILMOWEJ

Gala Piosenki i Muzyki Filmowej Festiwalu Filmów Historycznych i Wojennych to wydarzenie, które w ramach festiwalu odbędzie się po raz pierwszy, ale już zgromadziło wiele gwiazd. Popularne szlagiery ze znanych filmów zaśpiewają m.in. Olga Bończyk, Olga Borys, Mikołaj Krawczyk i Andrzej Grabowski. Początek gali w sobotę, 22 lipca o godz. 19.

Towarzyszyć im będzie kilkunastoosobowa orkiestra kameralna, w wykonaniu której usłyszymy motywy przewodnie z filmów: „Vabank“, „Janosik“, „Czarne chmury“ czy popularna „Dumka na dwa serca“ z „Ogniem i mieczem“. Gala piosenki połączona zostanie z wręczeniem nagród twórcom filmów pokazywanych na Walkirii w ramach festiwalu filmowego. Co roku głosuje na nie społeczność Walkirian oglądających filmy w kętrzyńskim Kinie Gwiazda. Oni też po ostatnim konkursowym pokazie w sobotę 22 lipca przeniosą się do kętrzyńskiego amfiteatru, aby wysłuchać koncertu muzyki filmowej.

Bookmark the permalink.

Możliwość komentowania jest wyłączona.