Walkiria 2017

21 – 22.07.2017r. FESTIWAL FILMÓW HISTORYCZNYCH I WOJENNYCH „WALKIRIE FILMOWE” – PROGRAM FESTIWALU

DO GWIAZD TEGOROCZNEJ WALKIRII DOŁĄCZYŁA JESZCZE JEDNA. ANNA POPEK POPROWADZI GALĘ PIOSENKI I MUZYKI FILMOWEJ

Paweł Deląg, Paweł Małaszyński, Marcin Kwaśny, Wojciech Majchrzak, Andrzej Grabowski, Olga Borys, Olga Bończyk, Laura Łącz, Mikołaj Krawczyk, Przemysław Cyprjański, Tomasz Mendes, Zbigniew Buczkowski to tylko częściowa lista gwiazd polskiego filmu, która odwiedzi w tym roku Kętrzyn podczas Walkirii. Do tego grona należy dołączyć jeszcze kilkudziesięciu twórców filmów, a wśród nich przede wszystkim Jerzego Hoffmana. Ale to nie wszystko, bo okazuje się, że sobotnią Galę Piosenki i Muzyki Filmowej poprowadzi telewizyjna gwiazda – Anna Popek.

OLGA BOŃCZYK, OLGA BORYS, MIKOŁAJ KRAWCZYK I ANDRZEJ GRABOWSKI WYSTĄPIĄ W KĘTRZYŃSKIM AMFITEATRZE PODCZAS GALI PIOSENKI I MUZYKI FILMOWEJ

Gala Piosenki i Muzyki Filmowej Festiwalu Filmów Historycznych i Wojennych to wydarzenie, które w ramach festiwalu odbędzie się po raz pierwszy, ale już zgromadziło wiele gwiazd. Popularne szlagiery ze znanych filmów zaśpiewają m.in. Olga Bończyk, Olga Borys, Mikołaj Krawczyk i Andrzej Grabowski. Początek gali w sobotę, 22 lipca o godz. 19.

II FESTIWAL FILMÓW HISTORYCZNYCH I WOJENNYCH W KĘTRZYNIE. GOŚĆMI FESTIWALU BĘDĄ TWÓRCY PREZENTOWANYCH FILMÓW

Znamy szczegółowy program II Festiwalu Filmów Historycznych i Wojennych „Walkirie 2017”. Do Kętrzyna zjadą twórcy prezentowanych filmów: reżyserzy, scenarzyści, kostiumolodzy i scenografowie. Wszyscy będą dostępni dla widzów podczas dyskusji, która po każdym prezentowanym filmie odbywać się będzie w przestrzeni festiwalowej przed kinem Gwiazda.

JERZY HOFFMAN – LEGENDARNY HETMAN POLSKIEGO KINA BĘDZIE GOŚCIEM II FESTIWALU FILMÓW HISTORYCZNYCH I WOJENNYCH W KĘTRZYNIE

Gościem specjalnym kętrzyńskiego Festiwalu Filmów Historycznych i Wojennych będzie Jerzy Hoffman. Otwarte spotkanie przewidziane jest w godzinach popołudniowych w sobotę, 22 lipca. Spotkanie odbędzie się w studiu festiwalowym przed kinem Gwiazda.

II FESTIWAL FILMÓW HISTORYCZNYCH I WOJENNYCH. CHODZI O TO, BY KĘTRZYN STAŁ SIĘ FILMOWĄ STOLICĄ MAZUR

Już w piątek, 21 lipca rusza druga edycja Festiwalu Filmów Historycznych i Wojennych. Festiwal odbywać się będzie w ramach Walkirii 2017. Organizatorzy podkreślają, że ich głównym celem jest uczynić z Kętrzyna filmową stolicę Mazur.

Walkiria 2017 – spot

Możliwość komentowania jest wyłączona.